Рукавички для верхової їзди виготовлені з двох матеріалів: джерсі і еластичної мікросітки, що дихає, яка простягається в чотирьох напрямках і ідеально..
Жіночий флісовий светр створений для того, щоб забезпечити тепло та комфорт під час повсякденних занять та у перерві між кінними змаганнями.Виготовлен..
Бинти з еластичного та антистатичного флісу із застібкою на липучці. Відмінна якість у поєднанні з італійським дизайном. Технологічний матеріал не ств..
Чудові бинти від Cavalleria Toscana. Відчуйте стриману елегантність та італійську якість, якою славиться Cavalleria Toscana.Довжина: 350 см.Набір з 2 ..
Бриджі мають чудовий дизайн логотипу CT на боці з вишитим логотипом CT на силіконовій леї. Вони ідеально підходять для завершення комплекту змагань Ca..
Бриджі Super Grip Techn від Cavalleria Toscana чудово сидять на дітях та підлітках.Не сковують рухи.Бриджі з силіконовою колінною леєю - чудовий вибір..